EXPlora-serie Buccaneer
Explosieveilige circulaire connectoren voor industriële toepassingen in ATEX Zone 2 (gas) en Zone 22 (stof). Volledig IP68-afgedicht en bestand tegen extreme omstandigheden.
Advies nodig?
Staat je gewenste product er niet tussen of heb je advies nodig? Neem contact met ons op!
Laat je adviserenOp aanvraag
Op aanvraag
Op aanvraag
Op aanvraag
Op aanvraag
Op aanvraag
Op aanvraag
Op aanvraag
Op aanvraag
Op aanvraag
Op aanvraag
Explosieveilige connectoren voor industrie en energie
De EXPlora-serie Buccaneer is een explosieveilige uitvoering van de bekende 900 Series, speciaal ontworpen voor gebruik in omgevingen met een verhoogd explosierisico. Deze robuuste circulaire powerconnectoren zijn geschikt voor toepassingen in ATEX Zone 2 (gas) en Zone 22 (stof), en worden veel ingezet in de olie- en gasindustrie, mijnbouw, energiecentrales en de chemische sector.
Dankzij de IP68-afdichting zijn deze connectoren volledig beschermd tegen water en stof, zelfs bij langdurige onderdompeling. De schokbestendige thermoplastische behuizing biedt weerstand tegen trillingen, UV-straling en agressieve chemicaliën. De veilige bajonetsluiting maakt montage snel en betrouwbaar, ook in lastige of afgelegen locaties.
De EXPlora-serie is beschikbaar met 2 tot 10 polen, spanningen tot 600 V en stromen tot 18 A. Er zijn meerdere configuraties en montagemogelijkheden beschikbaar, zodat je altijd een oplossing vindt die past bij jouw systeem.
Typische toepassingen:
- Aansluitingen in explosiegevaarlijke zones (Zone 2 & 22)
- Pompen, motoren, besturingskasten en verlichting in ATEX-omgevingen
- Remote installaties in olie & gas of offshore toepassingen
- Industriële energieopwekking en procesinstallaties
Waarom kiezen voor de EXPlora Series?
- Explosieveilig volgens ATEX Zone 2 (gas) en Zone 22 (stof)
- IP68 water- en stofdicht
- Bestand tegen chemische en mechanische belasting
- Snel te installeren dankzij bajonetsluiting
- Geschikt voor zware industriële omgevingen
Op zoek naar een betrouwbare ATEX-connector? Met meer dan 50 jaar ervaring helpen wij je graag met het kiezen van de juiste oplossing voor jouw toepassing.